Kingbetting Güvenilir Para Çekme

Kingbetting sitesinin sunmuş olduğu güzelliklerden bir tanesi de finansal anlamda vermiş oldukları hızlı hizmet diyebiliriz. Siteye para yatırma işlemi gerçekleştirirken 1 ila maksimum 15 dakika gibi bir bekleme süremiz oluyor. Kingbetting güvenilir para çekme işlemleri de yine yatırma işlemlerinde olduğu gibi hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Genel olarak bu işlemler 5 dakika ile 3 saat arası bir işlem süresinde tamamlanmaktadır. Kingbetting sitesi eğer ki bir belge talebi veya başka bir incelemeye bizleri tabi tutuyorsa, o zaman bu süre 24 saate kadar uzayabilmektedir. Bunun yanı sıra sitenin para çekme bölümünün alt kısmında, belgeleri yüklü olan kişilerin daha hızlı para çekebileceğine dair açıklamalar da bulunuyor. Yani kısaca; daha önce siteye belge yüklemiş ya da yüklememiş olmanız fark etmiyor. Son derece güvenilir bir şekilde paranızı hesabınıza çekebilirsiniz.

Kingbetting Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Kingbetting sitesinde birçok farklı para çekme yöntemi yer alıyor. Finansal anlamdaki kalitesini ön plana çıkartmakta olduğundan bahsettiğimiz bu site, tüm bu işlemleri belirlenen minimum ve maksimum miktar aralığında yapıyor. Genel olarak kullanıcıların sıklıkla kullanmakta olduğu para çekim seçeneklerinin yanına birkaç farklı yöntem daha eklemişler. Bu da para çekme yöntemlerinin sayısı artmış olduğu gibi, farklı yöntemler kullanan bahis sever kişilere de olanak sağlıyor. Şimdi site içerisinde yer alan para çekme yöntemlerine bir göz atalım:

  • Papara
  • Banka Havalesi
  • Jeton Cüzdan
  • Anında Kredi Kartı
  • Bitcoin ve Altcoinler
  • Rocketpay
  • Paycell
  • Jet Havale
  • Payfix

Kingbetting Güvenilir Mi?

Ülkemizde ve Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde hizmet vermekte olan Kingbetting sitesi, kullanmış olduğu lisans bilgileri ele alındığı zaman güven testinin ilk aşamasını geçmiş gözüküyor. İlk olarak baktığımızda sitenin lisans bilgileri ‘’8048 / JAZ’’ numarası ile Curaçao ülkesine bağlı gözükmektedir. Bu lisans bilgileri ile hizmet vermekte olan siteler genel olarak güvenilir siteler olarak kabul ediliyorlar. Bizler Kingbetting sitesini tercih ediyorsak, site genel kuralları doğrultusunda oyunlar oynamaya gayret etmek zorundayız. Çoklu IP, multi hesap vb. illegal işler yapmadığımız sürece Kingbetting sitesinin güvenilir bir site olduğunu söyleyebiliriz.